Březen 2013

16.-22.3. ve fotkách

31. března 2013 v 1:07 | Jimmy Mindfucker |  Fotodeník
I když jsem slíbila, že po návratu napíšu něco o Itálii, asi bude lepší zveřejnit nejprve předchozí týden.

Sobota
Jedem na výstavu do Olomouce. Tadada

Pac a pusu, koťátka

22. března 2013 v 19:09 | Jimmy Mindfucker |  den po dni
Jsemvesračkáchmámsefajnavčeraneprostějetovšeckostrašnědivnýanenejsemzamilovanáaninicpodobnýhojakvástojenomnapadlo.


V hlavě mindfuck./ano, nesprávné užití tohoto slova/ Spousta práce, balení, kolik párů ponožek si mám brát? Mám si zařizovat roaming? Nenene, kašlu na to. Nejsem zrovna bohatýr. Milánci, jedu do Itálie! Už zase. A místo školy jak paní!

9.-15.3. ve fotkách

20. března 2013 v 21:38 | Jimmy Mindfucker |  Fotodeník
Sobota
Jsem pořád nemocná, ale už se dávám trochu do kupy. A hraju Mafiu, už asi po 70.! Ta hra znamená moje dětství.

Lav vil tér as epárt, vole.

16. března 2013 v 20:41 | Jimmy Mindfucker |  mindfuck
Když jsem se v mládí rozhodovala, co dělat, prostituce pro mě byla jasná volba. To rozhodně ne, ale ráda jsem si v šesté třídě hrála na gothičku. Vlastně jsem ve dvanácti vypadala takhle (a zvláštní na tom je, že mě na tom hřbitově fotila máma a měla ze mě asi větší radost, než teď) a nějak se dostala k tomu, že Joy Division, post-rocková kapela, je věc, kterou mají gothici rádi. A já je taky měla ráda, protože gotyk pyčo šís lost kontrol zdar vole hřbitov. Ale pak jsem Divize dost dlouho neslyšela, až do -


Miluju Rodrigua

13. března 2013 v 21:05 | Jimmy Mindfucker |  den po dni
Je to totálně šílený. Před týdnem bylo ve škole oznámeno téma na akademii naší školy (Vidláci, vesnice, country - totálně debilní), za 14 dní je akademie a já příští pátek odjíždím do Itálie, ale vzhledem k tomu, že třídní dává desetibodový jedničky za účast v Češtině, se prostě musím angažovat.

Moje momentální cover photo na Facebooku, účelně totální oldschool a tak. Žiju retrem. Swag.

23.2.-1.3. ve fotkách + Bordel z dalšího týdne

10. března 2013 v 17:48 | Jimmy Mindfucker |  Fotodeník
Sobota
Snídaňčička.

Babičky online. A kopačka do hlavy.

5. března 2013 v 19:17 | Jimmy Mindfucker |  mindfuck
Jsem teď nemocná, takže si užívám roli svobodné matky víc, než kdy před tím. (Rozumějte, moje dítě, co se jmenuje Milan Břichan, je zavaleno tunami lásky v podobě čokolády ne jednou, ani desetkrát denně, ale v jednom kuse!) Zdají se mi sny o tom, že jedu k tetě na vesnici, ona nás všechny pozve do prosklennýho mrakodrapu a tam se najednou objeví moje oblíbená kapela Cult of Luna a čeká s náma na předkrm, tak jsem se objala s Magnusem, na kterýho jsem jak trotl hodinu mluvila anglicky a pak mi řekl, že umí česky, a všichni byli hrozně šťastní. Je to můj budoucí manžel v případě, kdyby to s Lucyje-ví-kým nevyšlo.


Jdezotrávenymvýrazemplivenarozpálenouzemočisistáleschovávázačernymneprůhlednymsklem

2. března 2013 v 20:28 | Jimmy Mindfucker |  den po dni
Pátek byl den, kdy se Jimmy přestala bát plynovýho sporáku a poprvé v životě si na něm skoroúplněsama ohřála oběd.
Pátek byl den, kdy mě nemohlo nic nasrat.
Pátek byl den, kdy jsem počtvrtý viděla Vypsanou Fixu. Znovuzrození. Objímání se s lidma, co vám zachraňují životy, když si je ráno ve sluchátkách pouštíte po cestě do školy. A řekli nám věci, který pro mě budou mít navždy nekonečnou emoční hodnotu. Hráli Letní tlení a San Piego, kámo. Ten kretén té voblejzané píči, co mě škrtila*, říkal, že většina klubu zná jen nový desky a že to bude stát za hovno. Možná, že nás bylo málo, kdo uměl nazpaměť celej text Drogovýho večírku, nebo třeba Niny, ale o to krásnější to bylo... (Já naopak neumím nový texty, ale chci to napravit, protože jsou úplně stejně geniální, jen jiným způsobem) Před Fixou hráli Wohnouti, kteří byli taky príma, akorát na Gangu jsem stála ve frontě na pivo totálně pomalé obsluhy mezi naprosto nevychovanýma lidma, takže jsem si užila až poslední sloku. Noasamozřejměfixa, svět je prostě krásný místo. Hlavně se dívat do objektivu! Víš, děkujem Márdi. A Mejlo. A Pítre. A Mejne. A mužíčku, co máš stejně zelený vlasy, jak já.

Zleva: Zelenovlasý mužíček, Eliška v modrým, já, Mardi z Fixy a Lucyje, které patří veškerá práva k této fotce.