Září 2013

Bolístky a šrámy

24. září 2013 v 13:17 | Jimmy Mindfucker
Tímto bych chtěla pozdravit mého drahého medvíďatého Filu, který už několik měsíců usilovně hledá tento blog. Pusinku.

Krásné chvíle přišly a odešly. Včera jsem ani nebyla schopna nic napsat, moje pokusy o napsání článku začínaly i končily větami, jako "Včera touto dobou". Před 24 hodinami už jsem přitom byla smutná a prázdná. I před 47. Teď už možná nejsem, ale stejně bych nejradši zaspala všechen stereotypní život a vrátila se ve tři ráno před Tesco a odmítala pít ochucenou vodku s lidmi, které nejsem zvyklá vidět, i když bych si na to chtěla zvyknout. Chci si zase lehnout do mokré trávy vedle neudržovaného chodníku na rušné ulici a slyšet Daft Punk. Vnímat a slyšet sebe, jak je zpívám. Slyšet nás, jak je zpíváme. Možná jen necítím to, co bych chtěla a měla, a netrápí mě to. Proč jsme se ani jednou za ten večer nepodívali na hvězdy?

Někdy nechci jít spát

18. září 2013 v 22:20 | Jimmy Mindfucker
Někdy nechci mluvit. Ani psát. Chci si užívat radost, která mnou právě prochází, ale zároveň se podělit s hezkými pocity, které jsem už dlouho nikam nezapsala. Už mě netrápí, když blízcí lidé odvěcují "A co jako" na nepodstatné otázky jen kvůli tomu, že jsou nepodstatné; už mě nemrzí, když důvěrní přátelé nejsou na mě tak milí, jak bych si přála. Možná si to zasloužím, možná ne. Přišel čas, kdy chci všechno hodit za hlavu a jít dál.

Depresivní období

14. září 2013 v 22:33 | Jimmy Mindfucker
Mám různá pojmenování prázdných pocitů podle určité denní doby a dne v týdnu.

Deprese pátečního večera
Dostavuje se, když zůstávám doma, nejdu s přáteli na pivko, nebo na nějakou akci a následně trávím čas u nějaké nekreativní činnosti, jako je Facebook. Pokud tato situace nastává v sobotu, nebo před státním svátkem, stále se jmenuje deprese pátečního večera.