Listopad 2013

Noci jsou krátké

25. listopadu 2013 v 0:16 | Jimmy Mindfucker |  mindfuck
Noci jsou krátké, jsou krátké až moc. Čas rychle utíká a já si včera ani nechtěla představovat, jak mi bude dnes touto dobou. Všechno je pryč. Nic není pryč. Piju teď z jeho hrnku a ležím v jeho povlečení. Nestačí mi to. Ani náhodou.

Ve tmě stíny nevyniknou

11. listopadu 2013 v 23:50 | Jimmy Mindfucker |  mindfuck
Chtěli jste někdy plavat ve vatě? Já ano. Chci to udělat právě teď. Ráda bych to udělala během koncertu Beach House, které jsme viděli před 364 dny, ale já v sobě stále nosím ten pocit, že nemůžu uvěřit momentu, kdy ten koncert po měsících čekání začínal. Hudba ve mně vyvolává spoustu krásných i rozporuplných pocitů a představ, ale když jsem tenkrát v MeetFactory měla zavřené oči, viděla jsem jen tmu. Nemohla bych ani vidět nic jiného, nebe do mne skrze ten stylový klubový strop s obrácenými sedačkami vlévalo tolik krásné energie, která ve mně chvilku proudila a pak se vrátila zpátky ke hvězdám, že všechno kromě sluchu a vesmírných energií jen tak odešlo. Možná jsem do tmy padala, možná jsem v ní létala. Jak bych to mohla poznat, když kolem mě nic nebylo? Některé momenty jsou tak silné, že je člověk nemůže vnímat všemi smysly. A proto jsem měla zavřené oči, když jsme se v Ikee objímali. A v mé hlavě bylo ticho.

Nehledání vlastní identity

8. listopadu 2013 v 23:01 | Jimmy Mindfucker |  mindfuck
Někdy je mi smutno z toho, jak moc se odchyluju od představy sebe samé. Mám své vize o tom, jak se zachovat v různých situacích, a ty pak nedodržuju. Chovám se jinak, než bych chtěla, a někdy pak nevidím nic, než chyby a zklamání. Trápí mě to, opravdu. A nebo jsem jen až přespříliš zahleděná do sebe.

Nechci dýchat

3. listopadu 2013 v 12:39 | Jimmy Mindfucker |  mindfuck
Můj svět byl vždy nevyrovnaný, s vnitřními rozpory se potýkám odjakživa a trvají dodnes. Vždycky jsem byla puntíčkářka. Nepořádek mě rozčiloval, někdy mne pohlcoval záchvat vzteku kvůli tomu, že nemám motivaci si uklidit věci. Nechce se mi sbírat oblečení, polstář, smetí a tělo z podlahy. Můj pokoj nebyl nikdy uklizený, ani můj život.