Únor 2014

Mám grep v oku

14. února 2014 v 12:46 | Jimmy Mindfucker
Čím dál častěji se mi stává, že mi v hlavě utkví nějaká krásná věta. Nevím, jestli si ji vymyslím, nebo jsem ji někdy slyšela. Zvažuju, že si začnu psát zápisky s těmito větami a poté je zveřejním, protože když rozjasňují dny mně, proč by nemohly i vám? Taky se začínám budit někdy i hodinu před budíkem, a vůbec z toho nemám špatný pocit. Ani z toho, že špatně usínám, vždycky v tom čase totiž myslím na budoucnost. Jak bych jen z budoucnosti mohla mít špatný pocit? Vždyť už je únor!

Zbožňuju hlazení ve vlasech, cítím se pak být v bezpečí. Už jen dvakrát se vyspím, a přijdou společné noci. A taky boj o přežití, protože budeme doma sami, ale už jsme velcí, přeci. A dostávám ty nejnádhernější dary. Děkuju.

Konec roku ve fotkách

8. února 2014 v 15:44 | Jimmy Mindfucker
Konečně jsem se dokopala ke zveřejní už pár týdnů upravených fotek, které jsem byla líná dát dohromady. Nemám moc dobrý pocit z toho, že jsem poslední asi půlrok zapomínala fotit zásadní momenty, ale i tak je fotek až moc!


Říjen

S mými nejdražšími v Ústí, Severní Čechy pro mě jsou teď daleko větší domov, než Morava. Neretušujeme, máme zpoždění! A bílé cosi na obličeji směle ignorujeme.