Květen 2014

Vzory

28. května 2014 v 20:14 | Jimmy Mindfucker |  den po dni
Chci opékat marshmallows nad plynovým sporákem, křičet texty Midi Lidí na jejich koncertě už potřetí lomeno počtvrté a následně na táborové diskotéce, dávat do všeho tunu rajčatového protlaku a nebýt škodolibá.

A taky žít s mým mužem naprosto kdekoliv a nemuset se stále tak limitovat časem a vzdáleností, jen ať jsme spolu a lezeme si na nervy, však tak to má taky být, nebo snad ne?

Všichni jsme tak strašně směšní

23. května 2014 v 20:58 | Jimmy Mindfucker |  mindfuck
Sedím si tak v klubu na sedačce, jsou tři ráno, v klíně mi leží můj muž, oba jsme ospalí a čekáme na první vlak domů. Se zájmem sleduji tancující jednotlivce, jak se pokouší tancovat d'n'b step. A oni vypadají, že si opravdu myslí, že umí tancovat d'n'b step. Nu což. Na další akci ho přeci už umím taky.

Opravdu?

Party skončila

1. května 2014 v 19:39 | Jimmy Mindfucker |  mindfuck
Mám ráda peřiny převislé přes postel, když sahají až k zemi. Je to maličkost, ale hezky se na ni dívá - a na podlaze by se mi taky dobře spalo, dělá mi totiž radost, když jsem při zemi. Někdy

Jít domů v šest hodin ráno za světla, to jsem nezažila snad od minulého léta. A bylo to moc příjemné. V ulicích je stejné šero, jako v osm večer, ale stejně vypadá nějak jinak. Byli jsme se sluníčkem jako nějaké dva protiklady, a další den jsem spala tak dlouho, že jsme se skoro ani nepotkali. Stále nemohu dýchat a stále nedokážu spát s ponožkami, a pořád bych chtěla mít ty nejvychrtlejší ruce na světě. Taky bych chtěla víc péct a nemít chladné nohy, přestat zpívat, když si to neuvědomuju /což je pořád/ a začít pracovat v kavárně. S úsměvem!