Červen 2014

Nevím nic

27. června 2014 v 1:05 | Jimmy Mindfucker
Nevím, proč mi tečou slzy, ale je jedna ráno

A poslední noc nevyspání se tohoto školního roku. Není to hezké? Vůbec si nemůžu urovnat své myšlenky. Žádné nemám. Jen občas nějaká přijde, a je strašně divná, a mám hlad, a chci se tulit, a koukat na potok, a kutálet se, a topit se v javorovém sirupu. Někdy mi z něj bývá špatně, občas. Ale co na tom sejde, stejně bych takové věci vůbec jíst neměla


Dívka z porcelánu

19. června 2014 v 20:01 | Jimmy Mindfucker
Mám prázdnou hlavu

A taky prázdný kufr, a to zítra odjíždím na ne-tak-úplně školní výlet. Majitel chaty, kam se jedeme ubytovat, je slovák, a když jsem mu psala své speciální požadavky na stravování a tipy na recepty, které by mi mohli uvařit namísto toho, co budou vařit mým spolužákům, byl prý smutný, že som sa mu nepodpísala. Ale vždyť jméno důležité není, důležitá je jen osobnost; a stejně se jednou nechám přejmenovat. A na Jimmy to nebude.

Ta holka nahoře na mě troufale vystrkuje prdel

9. června 2014 v 20:44 | Jimmy Mindfucker
Minulý víkend jsem viděla své oblíbené lidi! Čímž zdravím své oblíbené lidi! A Ústí nad Labem je kouzelné jako vždy. Během dvou víkendů jsem navštívila dva protipóly a teď jsem opět někde mezi nimi.

Přestalo se mi chtít spát ve vlaku. Nevíte, čím to je? Vždycky jsem se na to tolik těšila. Tedy moji poslední šestihodinovou cestu jsem spala jako zabitá, ale po částečně probděných nocích v objetí s mým spokojeně oddychujícím mužem mi snad ani nic jiného nezbývalo.