Prosinec 2014

Rukola

23. prosince 2014 v 23:50 | Jimmy Mindfucker
Věci, které chci dělat, se výrazně liší od věcí, které dělám.

* * *

Tak třeba už si chci asi dva tejdny zahrát Godfathera nebo GTAčko. Nebo se podívat na 2001: A Space Odyssey. Přečíst ty dvě knihy od Kafky (který asi), u nichž nejsem schopná přelouskat ani první kapitoly (a budu si muset prodloužit vypůjčení v knihovně). Na všecko mám fůru času (teda přiznávám, že víkend byl docela hektickej, protože vychlastávat do noci punč na náměstí a následně dvě hodny mlátit do klavíru a netrefovat se do klapek je docela smysluplná činnost, dobrou noc, sousedi) a už jsem i líná vymlýšlet si výmluvy, proč to prostě nejde.

Květiny

15. prosince 2014 v 22:41 | Jimmy Mindfucker
Neměla jsem teď úplně nejlepší období a tak se těším, až bude konečně klid. Potřebuju se zachumlat do jeho objetí a držet se za ruce. Ještě čtrnáct dlouhých dní.

Mám za sebou spoustu křiku a taky breku (tři roky jsem se snažila ignorovat a snad i zapomenout na jednoho člověka, ale tak nějak nevyhnutelně jsme se museli znovu střetnout), který se však prolínal s brekem z roztomilých věcí (podívejte se na video, kde někdo drbe prasátko a ono chrochtá blahem!). Hledala jsem si útočiště a neuměla o něj říct. Teď už to umím, snad.