Čučoriedky

5. dubna 2019 v 14:22
Měla bych být šťastná.

Mám kolem sebe neviditelnou zeď, neviditelnou pevnost. A ta se celá bortí a padá na zem. Když si budu foukat na bolístky, tak rozdmíchám její prach. Lidi okolo ho budou mít v očích. A pak budou špatně vidět a špatně chápat.

Je zvláštní, jak můžou dva lidé jednu realitu chápat úplně jinak. Možná neexistuje jedna realita. Možná máme každý tu svoji. Ale co my s tím. Nakonec nám zbyde jen kousat se do rtu a pít si krev.


Někdy je to těžké, je těžké neubližovat. Když už neublížíte sami sobě, tak někomu okolo určitě. Občas ublížíte, i když to myslíte dobře. A jindy vás k tomu dožene zodpovědnost, nebo pocit, že tak by to mělo být. A ono je to pak úplně jinak, a vy posloucháte ta slova přicházející z jiné reality, která najednou dokáže přečíst tu vaši, když už opravdu voláte o pomoc. A ty reality už navěky zůstanou rozdílné a nic je nespojí.

A tak jsme tam seděli a mínus osm už by teď bylo asi mínus čtyřicet, ale já mám pocit, že ačkoliv teď sedím jinde, tak je asi tak mínus tři sta miliard a propadám se pořád dál. Někdy je to propast a někdy je to propad a někdy můžem padat spolu a někdy zase ne -
A pak začne hrát 10 Miles Stereo a my ještě počkáme

Čtyři dny už nemusím být hezká a chtěla bych. A coby a kdyby a do léta času dost, a pak budu pryč, a pak bude zima, a pak se vrátím, a to bude zas jaro. A co bude na jaře? Nechtěla jsem o ničem mluvit a začala jsem, a teď se dějí věci, co se mají dít zadlouho, a nebo by se možná ani nezačly dít nikdy, jen to chce čas. Jen si potřebuju tolik povídat s někým, kdo mi bude rozumět. A on mi skoro každý rozumí a to je tak hezké. Ale tak jinak, než potřebuju.

Malé boty už si nevezmu, a taky teď nemám co poslouchat, protože mi musíš říct, co si mám pustit. A taky se hodně moc rozhlížím, kdyby náhodou. A pak bych nevěděla, co dělat.

A víte co? Ať se děje, co se děje, tak nějak trošku šťastná jsem
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama