názory

Amy Winehouse by vám to spočítala, sama si napočítala 4 promile.

16. října 2012 v 21:19 | Jimmy Mindfucker
  • Článek je přiřazen k TT "Alkohol"

Neber jméno boží nadarmo. Promiň Amy, hodila ses mi do nadpisu. A taky nejvíc času z psaní článku trávím vhodným obrázkem.

image

Škatule! Hejbejte se, přichází největší gay na světě.

11. října 2012 v 21:36 | Jimmy Mindfucker
Naprosto nesnáším škatulkování. Někdy řeším pozéry, ale upřímně řečeno je mi jedno, kdo má kolik nohou a jak moc je punkáč. A vám by to mělo být jedno taky.


Když si vedete blog od jedenácti, tak si často zkrátka proběhnete svým stylovým obdobím daleko dřív, než vrstevníci (a taky se naučíte pravopis, takže vypadáte najednou študovaně a inteligentně). Ve dvanácti vypadáte takhle, máte pocit, že je fajn, když vás v tomhle věku nabalují pětadvacetiletí a dávno pracující maníci v domnění, že je vám devatenáct a myslíte si, že jste sežrali všechnu moudrost světa. Soudíte ostatní, klidně i starší a zkušenější lidi a sázíte na to, že vypadáte stejně inteligentně, jako oni.

Bezcharakterně

14. září 2012 v 17:09 | Jimmy Mindfucker
  • Článek je přiřazen k Tématu týdne: "Charakter"

Nemějte strach, znám význam slova charakter. Ale přeci jen, raději jsem si vyhledala v Googlu slova "Charakteristika slova charakter"... Pro jistotu. Kdybych to slovo neznala, tak bych jeho účel z poučky na Wikipedii pochopila naprosto obráceně.

BUM.

Už pravděpodobně víte, že lidmi opovrhuji a znám jen pár světlých a nesvětlých (či dokonce snědých) výjimek se mému opovržení vyhýbá, protože se zkrátka nechovají jak pytel brambor padající po schodech do sklepa. V případě nesvětlých a snedých výjimek je samozřejmě stupeň opovržení ještě vyšší; chci se ale bavit o těch, kteří spadají do průměru, podle kterých by se mohly psát tabulky lidskosti, či spíš tabulky pozůstatků lidskosti v nás.
 
 

Reklama